У Львівському палаці мистецтв нагородять призерів конкурсу «Крилатий лев»

ІІ Всеукраїнський конкурс рукописів прози на кращу книгу року «Крилатий лев» назвав переможців. Премії та спеціальні відзнаки здобули письменники зі Львова, Херсона, Івано-Франківська, Києва та Полтавщини.

У п’ятницю, 15 грудня оргкомітет конкурсу запрошує на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у Львівському палаці мистецтв, в конференц-залі, о 16:00.

Конкурс, який на меті відкривати нові імена у літературі, цьогоріч присвоїв три премії та три спеціальні відзнаки, а також дипломи кращій десятці авторів. Кращих визначали члени журі у такому складі Мирослава Дочинця, Василя Стефака, Юрія Коваля, Ігоря Держка, Надії Ковалик, Василя Стецика, Олега Фешовця.  Очолив журі засновник конкурсу львівський письменник Олесь Дяк.

Лауреатом першої премії «Крилатого лева» стала Єва Лотоцька зі Львова з твором «Параноя.уа». Другу премію і спеціальну відзнаку часопису «Дзвін» отримає Юлія Чернієнко з Херсона за повість «Вирок Міри». Володар третьої премії – Оксана Дрогомирецька з Івано-Франківська за повість «…і в раю вони поцілувались». Диплом і спеціальну відзнаку вручатимуть Юрію Коцегубу з Полтавщини за повість «Нехай лихо спить». Диплом і спеціальну відзнаку під назвою «Сеньйор» як найкращий у конкурсі серед знаних письменників отримає киянин Василь Фольварочний за кінороман «Українська Голгофа». Диплом і спеціальну відзнаку «За новаторський пошук в жанрі міського фентезі» вручатимуть Наталії  Матолінець зі Львова за роман «Варта у Грі».

Також журі визначило десятку кращих конкурсантів, які отримають дипломи конкурсу. Твори вісімки молодих авторів опублікують в молодіжних номерах часопису «Дзвін», зокрема: Олени Дмитерко із Запоріжжя, Маріанни Задорожної зі Львова, Юрія Коцегуба з Полтавщини, Юрія Мартиновича зі Львова, НаталіїМатолінець зі Львова, харків’янки Людмили Іванець, Ольги Смольницької з Київщини та Юлії Чернієнко з Херсона.

За словами Олеся Дяка, у ефірі радіо «Галичина ФМ» (генеральний медіа-партнер конкурсу), частина книг переможців цьогорічного конкурсу вже готуються до друку.

На церемонії нагородження виступить камерний оркестр «Віртуози Львова» під керівництвом Сергія Бурка. Один з найпрофесійніших в Україні камерних колективів відомий, зокрема, популяризацією творчості Франца Ксавера «Львівського» Моцарта, організацією міжнародного фестивалю «Музика в Старому Львові і Кракові», і численними мистецькими проектами як на Сході України, так і в Європі.

Запрошуємо на церемонію нагородження. Вхід вільний.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*