У Львівському обласному молодіжному центрі відбулась лекція “Історична журналістика”

У четвер, 28 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась перша із серії заходів – лекція на тему: “Історична журналістика”. Авторка друкованих видань та ведуча телебачення Галина Терещук поділилась з молоддю унікальною інформацією щодо висвітлення історичних подій у мас-медіа.

Основну увагу зосередили на еволюції українсько-польських відносин протягом першої половини XX століття, їх політизації, що на даний час створює труднощі на дипломатичному рівні між двома країнами, чинить перешкоди для інтеграції України в Європейський Союз. Спікер також розповіла про роль видатного українця, митрополита Андрея Шептицького в історії України.

“Журналіст під час висвітлення історичних подій повинен керуватися лише стандартами професії, без будь якої політизації та інших чинників, які можуть спотворити їх”– наголосила спікер.

Лекцію відвідали студенти, журналісти та активні громадяни.

Захід організований завдяки волонтерам-журналістам випускникам навчальної програми «Стань журналістом у молодіжному просторі» Львівського обласного молодіжного центру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*