У Львівському обласному молодіжному центрі відбудеться дводенна базова програма “Територія успіху”

Учасниками проекту можуть стати учні 9-11 класів Львова та Львівської області, які найбільш вмотивовані до створення власних ініціатив. Під час участі у проекті будуть розглядатися такі теми як лідерство, робота в команді, тайм-менеджмент, PR та пошук ресурсів, можливості для молоді, робота у програмі фотошоп, мотивація, публічні виступи. Також під час проекту учасники будуть створювати у командах власті проекти, які на завершення буть мати тест-драйв.

Організатори забезпечують роздатковими матеріалами, частково харчуванням та проживанням. Проживання на базі молодіжного центру. Відбір учасників буде відбуватися на конкурсній основі. Дедлайн заповнення аплікаційної форми 12 березня 23:00 год. Зареєструватись на захід можна за посиланням https://goo.gl/feM7mU.

Захід відбуватиметься 17-18 березня за адресою м.Львів, вул. Винниченка, 12 (приміщення Львівського обласного молодіжного центру). Контактні дані організаторів: lomc2001@gmail.com; 093-00-49-028 (Арсен), 093-60-30-411 (Христина).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*