У Львівському медуніверситеті відбулась посвята студентів- першокурсників

DSC_0215

Сьогодні, 29 серпня, у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулась посвята студентів- першокурсників.

Традиційно для такого дійства Члени Вченої Ради Університету були одягнені у мантії, а студенти-першокурсники у білих халатах.

Молодь із початком навчання у Львівському медуніверситеті привітав т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський. Він побажав першокурсникам максимум взяти від навчання і не забувати про самоосвіту, адже «все у ваших руках».

«Сьогодні у Вас свято, радість в душі, а водночас і смуток. Усі ми переживаємо через події на сході України…

Нас чеках перемога в АТО, нас чекає перемога знань», – наголосив очільник Львівщини.

Ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, професор Борис Зіменковський, звертаючись до першокурсників, зазначив, що зараз вони бачать в медицині романтику, але згодом зрозуміють, що це важка праця.«Ви обрали найгуманнішу, а водночас і найважчу професію», – сказав ректор.

Окрім того, Борис Зіменковський розповів, що цього року до Львівського медуніверситету переведено 140 студентів–медиків з Криму. Чимало вільних слухачів буде з Луганської та Донецької областей.

«Це створює незручності, зокрема, замало місць у гуртожитках, але мусимо витримати. Будьмо терпимими!», – закликав Борис Зіменковський.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*