У львівському басейні «Динамо» відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая для дітей з багатодітних сімей

IMG_9579У Львівській області, за активної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації, завершується реалізація обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області (розділ навчання дітей з багатодітних сімей плаванню), затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 19 лютого 2008 року № 471.

Традиційно для дітей з багатодітних сімей міста Львова ця програма реалізується у плавальному басейні обласної організації ФСТ „Динамо” (Львів, вул. Вітовського, 53).

Заняття, доладно організовані завідувачем Палацу спорту «Динамо» Сергієм Колмаковим, відбувалися у 2 зміни: перша навчалася плавати упродовж травня-червня 2013 року; друга розпочала заняття з 1 жовтня ц.р.. Загалом у 2013 році у басейні „Динамо” курс навчання плаванню відвідали 240 дітей з багатодітних родин.

Цими днями відбулося урочисте завершення навчального курсу, у якому взяли участь діти з багатодітних родин Львова, які навчилися плавати.

Директор обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Вадим Климович привітав дітей з наступаючими новорічними і різдвяними святами та побажав усім міцного здоров’я. Від спілки багатодітних сімей – громадської організації „Щаслива родина” присутніх на плавальному святі привітала Світлана Онишкевич, яка висловила сподівання, що подібні програми будуть діяти й у наступні роки.

Почесними грамотами управління молоді та спорту були відзначені кращі тренери та організатори, які сприяли реалізації програми плавання у басейні „Динамо”, зокрема: тренери з плавання В. Тивонюк та Л. Морозова, представник громадської організації „Щаслива родина” С. Онишкевич та завідувач Палацу спорту „Динамо” С. Колмаков.

Діти – учасники програми отримали пам’ятні значки „Я вмію плавати!” від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*