У “Львівській політехніці” студентам пропонують роботу – 27-й Ярмарок кар’єри

Сьогодні, 9 листопада, у IV корпусі національного університету “Львівська політехніка” стартував 27-й Ярмарок кар’єри. Різні варіанти працевлаштування  відвідувачам пропонують понад 50 підприємств, установ та організацій.

Участь у церемонії відкриття Ярмарку взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, керівництво Львівського обласного центру зайнятості, керівництво НУ “Львівська політехніка”, представники підприємств та студенти.

“Ярмарок кар’єри дає студентам, майбутнім випускникам впевненість у завтрашньому дні, у тому, що професія, яку вони здобули є важливою і затребуваною на ринку праці. Дуже важливо, що такий захід відбувається саме в університеті, де старшокурсники зможуть вже підбирати для себе варіанти першої роботи. Водночас, знайти свого працедавця тут, на Ярмарку кар’єри, можуть фахівці із вищою, професійно-технічною і загальною середньою освітою”, – зазначив під час урочистостей з нагоди відкриття Ярмарку Ростислав Замлинський.

Так, на Ярмарку кар’єри добирають персонал потужні товаровиробники вітчизняної продукції, компанії з іноземним капіталом, підприємства сфери інформаційних технологій, громадського харчування, торгівлі, легкої промисловості, телекомунікаційні, транспортні, охоронні фірми тощо.

Відвідувачі Ярмарку кар’єри також можуть ознайомитись із реаліями локального ринку праці та з’ясувати у працедавців умови і розмір оплати праці, вимоги до професійних умінь потенційних працівників. Усі охочі також мають змогу пройти тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, отримати допомогу у написанні резюме, а також фахові консультації з питань зайнятості чи трудового законодавства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*