У Львівській політехніці розпочав роботу IV Міжнародний науково-практичний симпозіум у сфері економіки

Сьогодні, 15 травня, у Національному університеті “Львівська політехніка” розпочав роботу IV Міжнародний науково-практичний симпозіум “Проблеми управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю в умовах євроінтеграції”.

Участь у заході взяв заступник голови Львівськох обласної державної адміністрації Роман Филипів, а також науковці, експерти, аналітики, представники підприємств (організацій) та ін.

“Торгові місії, які відбулися останніми роками, показали свою результативність. Бізнес розширює свої можливості, налагоджує нові контакти, вихід на нові ринки. Ми спробували імплементувати розвиток економіки у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Підтримка експортера для нас особливо важлива. Наші починання завжди синхронізуюиься із науковим експерним середовищем, яким є фахівці політехніки. У нас 1200 експортерів Львівщини, але рухатись є куди, тим паче, що цей шлях демонструє свою дієвість. Мешканці Львівщини розраховують на те, що економіка регіону зростатиме і процес розвитку триватиме”, – зазначив Роман Филипів.

Окрім того, у межах симпозіуму за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розіиток освіти і науки та з нагоди 70-річчя від Дня народження Роман Филипів відзначив Почесною грамотою облдержадміністрації доктора економічний наук, професора, директора інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка” Кузьміна Олега Євгеновича.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*