У Львівській опері презентували проект “Українським героям присвячується”

У суботу, 7 травня, у Львівському академічному театрі опери  та балету імені Соломії Крушельницької родинам  Героїв Небесної сотні з усієї України представили спеціальний мистецький проект “Українським героям присвячується”. Концерт  організували з нагоди відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення.

“Сьогодні ми є відповідальними перед тими, хто поклав своє життя за Україну. Народ, який здатен шанувати пам’ять і нести відповідальність за свої дії, здатен перемогти, – зазначив міністр культури України, голос Майдану Євген Нищук. – Це те, що має робити нас сильними і мужніми для продовження справи наших героїв”.

Розпочався захід із хвилини мовчання у пам’ять про загиблих героїв та виконання гімну України.

“Незгасною є пам’ять про українців, про янголів, які поклали життя заради кращого життя для нас, живих, – зазначив у вступному слові віце-премєр міністр України, комендант Майдану Степан Кубів. – Найкращою подякою за цю жертовність, без сумніву, є велика шана і молитва”.

Для родин Небесної сотні виступили відомі українські артисти, зокрема, Оксана Білозір, фронтмен гурту “Мандри” Сергій Фоменко, Павло Табаков, Ліля Ваврін. Власну програму, яка включала в себе фрагменти проекту “Ремінісценнції.UA” продемонстрував модерн-балет “Життя”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*