У Львівській ОДА завершився семінар щодо підготовки інфраструктурних проектів та проведення закупівель за підтримки COST

Упродовж 10-11 вересня у Львівській ОДА тривав семінар щодо підготовки інфраструктурних проектів та проведення закупівель за підтримки COST.

Під час заходу акцентували увагу  на підготовці та проведенні публічних закупівель робіт, послуг та товарів для реалізації інфраструктурних проектів, комунікації з потенційними підрядниками та постачальниками, проектно-кошторисна документації, інструментах імплементації проектів, забезпеченні якості та технічного нагляду.

Семінар організували задля підвищення професійної та організаційної спроможності управлінського складу автодорожньої галузі на місцях, а також окращення управління дорожнім господарством та якості закупівель послуг з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*