У Львівській ОДА затвердили Порядок надання та виплати одноразової допомоги потерпілим від політичних репресій

images12 серпня голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех підписала Розпорядження про надання та виплату одноразової адресної допомоги громадянам, реабілітованим за статтею 3 Закону України  «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій.

Згідно із затвердженим у Розпорядженні Порядком  виплати, сума  одноразової допомоги складає 195 грн на особу.

Допомога виплачується за місцем проживання/реєстрації одержувача шляхом перераховування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків або через державні підприємства поштового зв’язку.

Довідка:

Розпорядження затверджено відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, керуючись рішеннями обласної ради від 11 лютого 2014 року №954 ,,Про обласний бюджет Львівської області на 2014 рік”, від 18 березня 2014 року №1009 ,,Про затвердження Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян – реабілітованим за статтею 3 Закону України ,,Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні” та потерпілим від політичних репресій.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*