У Львівській ОДА впроваджують моніторинг діяльності територій

Оцінка соціально-економічної динаміки районів та міст обласного значення Львівської області здійснюватиметься щомісячно у Львівській облдержадміністрації.

Про це йшлося сьогодні, 3 лютого, під час наради голови ОДА Олега Синютки та керівників районів та міст обласного значення, на якій департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації  представив проект рейтингової оцінки міст обласного значення та районів області, зокрема перелік індикаторів та методику оцінювання.

Як зазначив директор департаменту Василь Лозинський, при оцінюванні врівноважуються динамічні та статичні показники. “Пропонується  приблизно однакова їх кількість, що дозволить рівномірно врахувати і той потенціал, який територія вже має, і динаміку соціально-економічних процесів”, – зазначив В. Лозинський.

Окрім загального рейтингу районів пропонується згрупувати їх за розташуванням, яке впливає на інтенсивність ділової активності.  Для рейтингової оцінки районів та міст обласного значення запропоновано до 50 індикаторів у 5 сферах:

– економічний розвиток;

– фінанси;

– населення та ринок праці;

– житлово-комунальне господарство;

– соціальний сектор.

Підсумковий рейтинговий бал – це середнє арифметичне від рейтингової нормованої оцінки за кожним індикатором.

Перелік індикаторів отримають усі райони та міста обласного значення для подальших пропозицій та зауважень.  Після затвердження показників проведуть збір інформації по них уже за результатами січня 2015 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*