У Львівській ОДА відбувся захист мікропроєктів громадських та благодійних організації соціального спрямування

У Львівській ОДА відбувся захист мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області у 2020 році в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки.

6 серпня під головуванням заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня відбулося засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області на 2020 рік в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки. На засіданні було затверджено регламент роботи конкурсної комісії (Рішення №1) та відбувся відкритий захист мікропроєктів громадських і благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області у 2020 році (Рішнння №2).

Затвердження рейтингу програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими і благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, за рахунок коштів обласного у 2020 році (встановлення прохідного балу для мікропроєктів) та визначення переможців конкурсу разом із рекомендованим конкурсною комісією обсягом виділенням бюджетних коштів відбудеться на наступному засіданні конкурсної комісії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*