У Львівській ОДА відбулася презентація Першого громадського Інтернет – телебачення Львівщини «Разом ТV»

IMG_3176_top15 жовтня в облдержадміністрації відбулася презентація Першого громадського Інтернет – телебачення Львівщини «Разом ТV».

Президент Інтернет – телебачення Володимир Маліновський розповів, що метою цього проекту є створення позитивного телебачення, яке б надавало можливість кожному мешканцю Львівщини долучитись до створення новин.

«Особливо важливо, що завдяки телеканалу можна буде побачити трансляції сесій обласної, районних і міських рад, а також різноманітних заходів, які відбуваються в стінах органів влади на місцях. Трансляцію забезпечують студії, які уже працюють у Львові та Червонограді, планується відкриття 28 кореспондентських пунктів в населених пунктах області. Усі працівники телебачення працюють на громадських засадах, і є членами Громадської організації «Разом», яка створена у 2006 році і має осередки в усіх районних центрах області», – сказав В. Маліновський.

Водночас генеральний директор телеканалу Іван Федусь, презентуючи меню інтернет-телебачення додав, що уже на сайті «Разом ТV» створена можливість проведення відеоконференцій та висвітлення новин  безпосередньо з місця подій.

Також на сайті розміщено банер «Народна трибуна» з гаслом «Думка громади має значення». В планах організаторів інтернет-телебачення створення радіостанції та громадського  прес-центру.

Підсумовуючи презентацію, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Дмитро Посипанко зазначив, що обласна адміністрація вітає усі ініціативи громадськості, які скеровані на розвиток громадянського суспільства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*