У Львівській ОДА відбулась зустріч із учасниками АТО

Днями відбулась чергова зустріч керівників департаментів Львівської облдержадміністрації, обласного військового комісаріату та представників військової прокуратури з демобілізованими учасниками АТО. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

“Ми організовуємо такі зустрічі задля того, щоб допомогти демобілізованим вирішити нагальні проблеми і ознайомити їх з усіма соціальними та іншими допомогами, які гарантує їм держава”, – зазначив керівник Центру допомоги учасникам АТО, директор департаменту соціального захисту населення Василь Мартиняк.

За словами Василя Мартиняка, на останній зустрічі демобілізовані учасники АТО отримали інформацію про державні програми, зокрема, соціально-професійної адаптації, яка дозволяє пройти перекваліфікацію – отримати водійські права чи пройти мовні курси, та про програми закупівлі квартир й отримання земельних ділянок за кошти державного бюджету.

На зустрічі також обговорювали проблему збереження робочих місць учасників бойових дій на період мобілізації. Також йшлося про пільги, якими можуть скористатися учасники АТО під час вступу до вищих навчальних закладів.

Своєю чергою військовослужбовці скаржились на проблеми з видачею посвідчень учасників АТО та некомпетентність працівників військових комісаріатів. Присутні на зустрічі керівники державних структур пообіцяли вирішити ці питання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*