У Львівській ОДА відбулась відеоконференція щодо пріоритетів діяльності Уряду

 

Сьогодні, 10 травня, відбулася експертна зустріч у форматі відеоконференції із представниками інститутів громадянського суспільства та Секретаріату Кабінету Міністрів України, на якій розглянули пріоритети діяльності Уряду.

На зустрічі говорили про напрацювання плану дій з впровадження Ініціативи «Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках, який відповідатиме основним цінностям «Відкритого уряду», а саме: доступу до публічної інформації, участь громадськості, підзвітність, технології та інновації у забезпеченні прозорості та підзвітності. Ця Ініціатива започаткована у 2011 році та включає 75 країн.

Також представники СКМУ наголосили на втілення в життя ініціатив по Відкритому Уряду, як приклад: система закупівель «ProZorro», електронне урядування, електронній петиції.

Представники від Львівщини зазначила, що співпраця громадськості із Львівською ОДА налагоджена та відбувається на партнерських відносинах, а також наголосили на важливості співпраці із КМУ.

Затвердження плану Ініціативи повинне відбутися до кінця серпня.

Нагадуємо в межах Тижня «Відкритого уряду» на Львівщині відбувся семінар для представників громадськості на тему «Вплив ОГС на ефективність роботи органів влади».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*