У Львівській ОДА відбулась робоча нарада щодо опалювального сезону у містах Новий Розділ та Новояворівськ

Сьогодні, 4 жовтня, у Львівській обласній  державній адміністрації відбулась робоча нарада з ініціативною групою трудового колективу та керівництвом підприємства ПП «Гарант Енерго М» щодо проблемних питань пов’язаних із запуском теплогенеруючих установок у м. Новий Розділ та м. Новояворівськ.

У нараді також взяли участь міські голови міст Новий Розділ та Новояворівськ та представник правління Західного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Одним з важливих питань, які порушувалися на нараді, стало питання погашення заробітної плати перед трудовими колективами обох підприємств у згаданих містах.

Зазначимо, що Львівська обласна державна адміністрація і надалі триматиме на контролі погашення заборгованості по заробітній  платі та підготовки мереж та обладнання до опалювального сезону.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*