У Львівській ОДА шукають кандидатів на посаду директора департаменту з питань цивільного захисту

У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту з питань цивільного захисту. Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років або на посадах державної служби категорій “Б” чи “В”.

Перевагу надаватимуть кандидатам зі спеціальностями у галузі знань “Цивільна безпека”: “Цивільна безпека”, “Пожежна безпека”, “Правоохоронна діяльність”, у галузі знань “Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону”: “Державна безпека”, “Безпека державного кордону”, “Військове управління (за видами бойових сил)”, “Забезпечення військ (сил)”, “Озброєння та військова техніка”.

Конкурс відбуватиметься 28 липня 2016 року у приміщенні Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, кабінет № 257). Початок о 15:00 год.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, тел: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua.

Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*