У Львівській ОДА розпочато роботу над розробкою Стратегії розвитку області до 2022 року, – М.Костюк

У Львівській обласній державній адміністрації сформовано ряд ключових завдань щодо соціально-економічного розвитку Львівщини та проведення реформ. Більшість цих завдань у 2012 року виконано. Про це під час виступу на Колегії повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Він також розповів, що обласна державна адміністрація відкоригувала Стратегію розвитку області до 2015 року, а також розпочала роботу над розробкою Стратегії розвитку Львівщини до 2022 року.

«Також виконується план дій щодо створення робочих місць у сфері малого та середнього бізнесу. Завдяки запропонованим механізмам роботи через бізнес-плани та інвестиційні мікропроекти на Львівщині розпочали працювати 60 суб’єктів господарювання», – сказав Михайло Костюк і додав, що цей принцип роботи продовжується і у 2013 році.

Керівник області нагадав, що на Львівщині також забезпечено перехід від принципу «Єдиного офісу» до створення так званого «Єдиного вікна», а також працює регіональний дозвільний центр, відкрито постійно діючу гарячу лінію й забезпечено єдиний механізми для прийняття у області регуляторних актів тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*