У Львівській ОДА розпочались інтерактивні навчання для переселенців  

У понеділок, 24 листопада, успішно стартував спільний проект громадських організацій «Центр просвітництва та розвитку людини» та «Кримська хвиля» для під назвою «Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан – запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації». Проект покликаний сприяти внутрішньо переміщеним особам із окупованих територій України в особистісному розвитку, працевлаштуванні та започаткуванні бізнесу.

Перший тренінг для переселенців відбувся у Львівській облдержадміністрації. Зокрема, у складі першої групи вони навчились визначати свої цілі, мислити стратегічно, розставляти пріоритети, освоїли основи тайм-менеджменту. Також учасники навчання набули практичних навиків написання резюме та мотиваційних листів, ознайомилися з базовими принципами започаткування власної справи.

Наголосимо, що упродовж проекту (листопад 2014 р. – січень 2015 р.) планується провести навчання для шести груп.

Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*