У Львівській ОДА розпочали підготовку до відзначення 125-річчя дня народження Євгена Коновальця

В області готуються до відзначення 125-річчя з дня народження полковника Армії УНР Євгена Коновальця. З нагоди річниці у 2016-му році на Львівщині планують організувати ряд урочистих заходів в с. Зашків Жовківського району, де народився видатний українець, Урочисту академію у Львівській опері, а також відкрити дві виставки: документальну – у Музеї визвольної боротьби України (до Свята Героїв) та етнографічну – у музеї Євгена Коновальця. На урочистості також запросять гостей з Литви.

Про це йшлось у п’ятницю, 25 грудня, на першому засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 125-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця. Оргкомітет провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

У рамках святкування знаменної дати на Жовківщині відбудеться 10-ий молодіжний фестиваль “Зашків”. Організатори обіцяють зробити ювілейний фестиваль наймасштабнішим. Також з нагоди 125-ї річниці полковника Армії УНР Державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” випустить ювілейний маркований конверт.

Нагадаємо, що 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця відзначать на державному рівні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*