У Львівській ОДА презентують програми Skills labs: власна справа та Успішна кар’єра

У вівторок, 25 вересня, відбудеться презентація програм Skills labs: власна справа та Успішна кар’єра.

У межах заходу також презентуватимуть ініціативу «Український пакт заради молоді-2020», а опісля відбудеться і підписання пакту.

Для присутніх також організували коуч-сесію «Лист собі через два місяці», а також надихаючі промови про успішну кар’єру та власну справу.

Зазначимо, що Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили програми Skills Lab: Власна справа та Успішна кар’єра, які паралельно триватимуть з 25 вересня по 20 листопада 2018 року у м. Львові.

Кожною програмою передбачено по 8 зустрічей, які присвячені особистісному росту, успішній кар’єрі. Частину занять проводять компанії, які стали підписантами Пакту заради молоді: Lifecell, Syngenta, EY, Park Inn, Nestle і Сoca-Cola.

Організатори: UNFPA, Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення. Партнери проекту: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та Львівський обласний молодіжний центр.

Львівська обласна державна адміністрація запрошує усіх охочих долучитися до заходу о 15:00 годині в приміщенні малої сесійної зали Львівської облради (вул. В. Винниченка,16).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*