У Львівській ОДА презентували Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд»

Сьогодні, 26 листопада, у приміщенні Львівської облдержадміністрації презентували Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд». Зокрема, обговорили  проект Звіту про реалізацію плану дій у 2016-2018 роках та План заходів Уряду України на 2018-2020 роки.

Участь у заході взяли працівники профільних департаментів Львівської ОДА та представники громадських організацій Львівщини.

“Ми переконані, що й наступний план дій Уряду України на 2019-2020 роки принесе в громади багато важливих та потрібних для пересічного українця й українки ініціатив» – зазначила  голова організації «Центр «Жіночі перспективи»  Любов Максимович.

Захід організоваано громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи»  спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах реалізації проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки на зустріч співпраці» в контексті Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору».

Зазначимо, що в межах реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов’язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі. Україна є членом Ініціативи з 2011 року. За цей час Урядом спільно з громадянським суспільством реалізували  вже 3 дворічні плани дій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*