У Львівській ОДА представників об’єднаних територіальних громад навчатимуть гендерно-орієнтованому бюджетуванню

19 жовтня у Львівській облдержадміністрації відбудеться тренінг для представників об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Тренінг «Гендерно-орієнтоване бюджетування – невід’ємна складова успіху соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад» має на меті донести слухачам питання місця людини у процесах децентралізації, переваги гендерної рівності, забезпечення гендерної рівності у громаді. Ширше будуть розкриті питання фінансових ресурсів ОТГ, включення гендерних питань у місцеві програми, проекти та бюджет, наведення прикладів впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування в Україні.

Організатор семінарів – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, тренерка – голова ГО “Центр «Жіночі перспективи”, сертифікована тренерка Міносвіти України з гендерної політики Любов Максимович.

За додатковою інформацією просимо звертатися в департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва за тел.: (032) 299-92-88 або за електронною поштою: ic-ita@loda.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*