У Львівській ОДА підписали “Український пакт заради молоді-2020”

У четвер, 28 квітня, у Львівській ОДА відбулось урочисте підписання “Українського пакту заради молоді – 2020”. Сторонами-підписантами виступили топ-менеджери компаній Кредобанк, Ензим, Прикарпаттяобленерго, Львівська філія НТКУ “Львівська регіональна дирекція” та Львівська обласна державна адміністрація.

Підписанти зобов’язались сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив, що ця ініціатива, яку започатковують у Львівській області, матиме велике майбутнє. “Якщо ми зуміємо віднайти хорошу та перспективну молодь, то завтра будемо жити у добротній і процвітаючій державі, – зазначив очільник області. – Цей Пакт – гарний приклад соціальної відповідальності бізнесу і науки. На сьогодні дуже важливо поєднати освіту, виробничий процес і можливості для застосування молоддю отриманих у вишах знань”.

В.о. голови правління ПАТ “КРЕДОБАНК” Ґжеґож Шатковскі додав, що його компанія має на меті кожного року відвідувати університети, зокрема львівські, та залучати молодь до співпраці.

Зазначимо, підписання Пакту організували Центр “Розвиток КСВ” у партнерстві з департаментом внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Довідка:

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. 17 листопада 2015 року y Брюсселі бізнес-лідери підписали Європейський Пакт заради молоді – документ, що має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді. Його цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, Національні плани дій у кожній країні ЄС. Дана ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та Короля Бельгії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*