У Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю із ПАТ “Укргазвидобування”

У середу,  31 травня,  у Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю у сфері соціального розвитку Львівської області  між Львівською облдержадміністрацією, ПАТ “Укргазвидобування” та Львівською обласною радою.

“Сучасна високоорганізована й технологічно озброєна компанія, якою сьогодні є «Укргазвидобування» відкриває нові можливості перед громадами Львівщини. Підписання цього Меморандуму – крок до того, що наступного року частину рентних платежів перераховуватимуть безпосередньо до місцевих бюджетів”, – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Очільник області також наголосив, що минулого року завдяки дії Меморандуму провели будівництво та реконструкцію зовнішнього освітлення у с. Унятичі Дрогобицького району, с. Новосілки-Опарські Миколаївського району, с. Сянки Турківського району та с. Рогізне Яворівського району. Також відремонтували Народні доми у Дрогобицькому, Перемишлянському, Турківському та Яворівському районах. Окрім того, побудували баскетбольний майданчик в м. Яворів та здійснили реконструкцію об’єктів житлового фонду в с. Липівка Миколаївського району та смт Дашава Стрийського району.

«Ми раді, що гроші, які ми виділяємо, йдуть на користь громадам, і  також вважаємо, що голова місцеві бюджети повинні отримувати гроші напряму, – наголосив голова  правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Так, відповідно до Меморандуму, ПАТ “Укргазвидобування” передбачує 12 млн гривень на фінансування проектів з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об’єктів соціальної та дорожньої інфраструктури населених пунктів Львівської області. Пріоритетними для фінансування є об’єкти, що розташовані в межах т територіальних громад, на територіях яких ПАТ «Укргазвидобування» здійснює свою виробничу діяльність, в тому числі будівництво очисних споруд в с. Міженець Старосамбірського району.

У свою чергу, Львівська облдержадміністрації та облрада у межах своїх повноважень у межах своїх повноважень та відповідно до вимог чинного законодавства України сприятимуть розвитку нафтогазового комплексу, в ттому числі шляхом забезпечення своєчасного прийняття локальних нормативних актів у відповідній галузі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*