У Львівській ОДА перевірять ефективність роботи держслужбовців

Вже майже місяць у Львівській обласній державній адміністрації у тестовому режимі працює автоматизована система обліку робочого часу. Програма під назвою Yaware.TimeTracker дозволяє отримати повну картину робочого дня державного службовця, оцінити ефективність його роботи та підвищити дисципліну.

Про це у четвер, 25 лютого, йшлось на презентації цієї системи на нараді у голови облдержадміністрації Олега Синютки.

На даний час згадана програма встановлена на комп’ютери усіх користувачів у департаменті внутрішньої та інформаційної політики, а також у структурі апарату облдержадміністрації: організаційному відділі, секторі контролю та відділі забезпечення діяльності керівництва. Загалом TimeTracker відслідковує активність близько 35-ти держслужбовців.

За словами представників компанії Yaware, повноцінне впровадження системи дозволить виявити ефективних і неефективних працівників та суттєво підвищити результативність роботи адміністрації.

“По-перше, ця програма показує саме роботу працівника, а не просто його перебування в приміщенні та дозволяє об’єктивно оцінити ефективність виконання службових обов’язків. Вона має велику перевагу перед такими засобами обліку, як турнікет або біометрична система, – розповів на презентації засновник компанії Руслан Савчишин. – По-друге, її легко встановити на велику кількість комп’ютерів. Програма дуже проста у використанні, здатна формувати легкі для аналізу звіти. Крім того, до неї можна отримати доступ у будь-який час з мобільного додатку”.

Зазначимо, що у разі успішного тестування програму планують встановити у всіх структурних підрозділах Львівській ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*