У Львівській ОДА обговорили питання соціального захисту учасників АТО

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення здійснювати постійний моніторинг проблемних питань і потреб учасників АТО та їхніх родин. Також керівник області доручив забезпечити виконання заходів щодо соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО.

Таке рішення було ухвалено у четвер, 31 березня, на засіданні Колегії Львівської обласної державної адміністрації за підсумками обговорення питання про соціальну адаптацію демобілізованих.

Доповідач із цього питання заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний наголосив на тому, що невдовзі на Львівщину повернуться майже 2700 військових. Відповідно у районах повинні організувати роботу так, щоб демобілізовані знали про всі соціальні гарантії, які їм надає держава.

Він нагадав, що до 5 травня буде здійснено виплату щорічної разової грошової допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих. Окрім того, у Львівській області діє Комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки. Ця програма передбачає надання одноразової адресної допомоги демобілізованим учасникам АТО. Відповідно до неї, 5167 демобілізованим виплачено по 3000 гривень. Загалом в обласному бюджеті на такі виплати на 2015-2016 роки передбачено 27 млн гривень.

Окрім того, діти військовослужбовців, які загинули під час участі в антитерористичній операції отримують соціальні виплати. Сума видатків за 2015-2016 роки становить 8 млн 850 тис гривень.

Юрій Підлісний також повідомив, що 232 мешканці Львівщини загинули на війні. На 2015-2016 роки передбачено 22,7 млн гривень на виплату одноразової адресної допомоги сім’ям загиблих Героїв АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*