У Львівській ОДА обговорили питання щодо узгодження показників Програми розвитку сільських територій області до 2015 року

IMG_4036

27 листопада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана  Матолича відбулась нарада з питань узгодження показників Програми розвитку сільських територій Львівської області на період до 2015 року.

Під час наради  директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола  Довба поінформував присутніх, що станом на сьогодні всіма  районами  Львівщини розроблені  дані  Програми та затверджені  Розпорядженням голів районних державних адміністрацій, однак обсяги та джерела фінансування не погоджені з профільними структурними підрозділами обласної державної адміністрації, у зв’язку з чим виникли розбіжності.

Водночас Богдан Матолич  підкреслив, що в першу чергу  необхідно проаналізувати показники фінансування та виконання заходів Програми розвитку сільських територій області до 2015 року та узгодити дану Програму як єдину стратегію розвитку сільських територій кожного району.

За підсумками наради перший заступник голови Львівської ОДА доручив  керівникам профільних структурних підрозділів облдержадміністрації проаналізувати районні Програми розвитку сільських територій Львівської області на період  до 2015 року з врахуванням можливостей залучення бюджетних коштів усіх рівнів, а також проаналізувати перелік об’єктів та заходів, які підлягають будівництву реконструкції та реалізації в рамках районних Програм на предмет відповідності пріоритетам обласної Програми розвитку сільських територій на період до 2015 року.

Також Богдан Матолич дав доручення забезпечити реалізацію заходів Програми та щорічно надавати департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації інформацію щодо їх виконання для узагальнення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*