У Львівській ОДА обговорено стан організаційно-підготовчих робіт із затвердження нових обласних програм та напрямків фінансування у 2013 році

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич 5 березня провів обласну нараду  щодо стану організаційно-підготовчих  робіт із затвердження нових обласних програм та напрямків фінансування у 2013 році діючих програм, бюджетні призначення для яких передбачено в обласному бюджеті на 2013 рік.

Учасники наради проаналізували результати проведеної роботи з розроблення, погодження та затвердження нових обласних програм і напрямків фінансування діючих програм.

Також під час наради Богдан Матолич поставив  завдання щодо прискорення робіт з погодження і подання в обласну раду на затвердження чергових сесій проектів нових обласних програм, а також погодження та затвердження напрямків фінансування у 2013 році заходів діючих програм.

Зазначені програми охоплюють широку проблематику соціально-економічного розвитку Львівщини за напрямками: освіта, охорона здоров’я, соціальна підтримка населення, підтримка сім’ї та молоді, розвиток культури і культурної спадщини, житлово-комунального господарства, підтримка індивідуального житлового будівництва на селі, інвестиційного розвитку, розвитку малого і середнього підприємництва та мікропроектів місцевого розвитку, енергозбереження, розвитку інформаційного простору, сільського і лісового господарства, розвитку автомобільних доріг, охорони природного середовища, міжнародного та транскордонного співробітництва тощо.

Разом з тим, обговорено проблемні питання, які необхідно вирішити для прискореного виконання робіт із затвердження нових та напрямків фінансування у діючих програм.

Зокрема, для забезпечення успішного виконання зазначеної роботи керівникам департаментів та управлінь необхідно більш активніше співпрацювати у цьому напрямку з постійними комісіями обласної ради.

Затвердження програм у стислі терміни сприятиме якісному виконанню завдань та заходів обласних програм у 2013 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*