У Львівській ОДА напрацювали план дій щодо боротьби наркоманією та алкоголізмом серед дітей

20 серпня заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук зустрілась із директором Державної агенції з вирішення проблем, пов’язаних з алкоголем Республіки Польща Кшиштофом Бжузкою.

У зустрічі також взяли участь директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, представник департаменту охорони здоров’я облдержадміністраці, представники Центру громадського здоров’я, Загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет» та кафедри соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка».

У межах заходу учасники підбили підсумки співпраці з польськими колегами, напрацювали подальші дії щодо підготовки обласних заходів стосовно протидії алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді у Львівській області. Також обмінялись думками щодо проведення за підтримки польської сторони конференції для медиків Львівщини «Вагітність без алкоголю» у грудні цього року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*