У Львівській ОДА напрацьовують орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2021 рік

Відповідно до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», обласна державна адміністрація щороку складає Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю, з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства.

Відтак, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА ініціював обговорення на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» проекту Орієнтовного плану проведення електронних консультацій з громадськістю на 2021 рік у Львівській обласній державній адміністрації.

Свої пропозиції представники інститутів громадянського суспільства можуть подати до 14 січня 2020 року на електронну скриньку: depinfoloda@gmail.com.

«Проведення регулярних консультацій (діалогу) із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства і держави створює сприятливі умови для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на засадах публічності, прозорості та партнерства»,- наголосили у департаменті.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*