У Львівській ОДА фінансуватимуть 19 громадських проектів, – результати конкурсу

19 проектів стали переможцями  конкурсу громадських програм (проектів, заходів), на реалізацію яких цьогоріч надаватиметься фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області. Для ефективного використання бюджетних коштів кожному з них також рекомендовано конкретний обсяг фінансування.

Таке рішення 31 березня прийняла конкурсна комісія за результатами відкритого захисту програм, розроблених та поданих громадськими (благодійними) організаціями та творчими спілками.

Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, представники інститутів громадянського суспільства загалом представили 60 програм. Переможця визначили за рейтингом, сформованим відповідно до індивідуальних оціночних балів кожного члена конкурсної комісії та згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами).

Ознайомитися із рейтингом та переможцями конкурсу можна за посиланням:

http://loda.gov.ua/finansova_pidtrymka_prohram_i_proektiv_rozroblenyh_hromadskymy_orhanizatsiyamy.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*