У Львівській ОДА активістів навчали соціальному підприємництву

З ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики у Львівській облдержадміністрації щоп’ятниці відбуваються тренінги для представників громадських організацій. Цього разу, 23 вересня, активних людей об’єднала тема соціального підприємництва. Досвідом зі створення та розвитку такого бізнесу ділився засновник соціального проекту “Горіховий дім” Юрій Лопатинський.

“Соціальне підприємництво – це процес, в якому використовуються ефективні бізнес-моделі для системного вирішення соціальних проблем”, – саме так охарактеризував такий бізнес Юрій Лопатинський. Тренер також наголосив, що для розвитку соціального підприємництва потрібна бізнес-освіта та дешеві кредити, адже вони дисциплінують.

Спілкування учасників семінару із гостем відбувалось в інтерактивному форматі. Дискусії видались дуже цікавими та пізнавальними, а всі охочі отримали практичні відповіді та поради від тренера.

Слід зазначити, що на тренінгу були присутні представники понад 30-ти громадських організацій різного спрямування зі всієї області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*