У Львівській області запрацює міжрегіональний тренінговий центр з питань протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та іншим соціально небезпечним хворобам

10 грудня директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдан Чечотка, проректор з науково-педагогічної роботи ЛНМУ імені Данила Галицького Олексій Лукавецький та директор проекту RESPOND Олена Герасимович підписали угоду про взаєморозуміння та співпрацю щодо створення Львівського  тренінгового центру з питань протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та іншим соціально небезпечним хворобам.

Зустріч відбулась за участю директора Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України, д-ра мед.наук, професора Наталії Нізової та представників громадського сектору, що реалізують на Львівщині проекти з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

Міжрегіональний тренінговий центр працюватиме на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з метою узагальнення кращих тренінговий практик в післядипломній освіті.

Директор Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України Наталія Нізова окреслила сучасні виклики та європейські перспективи розвитку кадрового потенціалу у сфері протидії соціально небезпечним хворобам в Україні, а також розповіла про передумови відкриття та розвиток регіональних тренінговий центрів в системі післядипломної медичної освіти.

Богдан Чечотка наголосив на важливості залучення фахівців первинної медико-санітарної допомоги до надання послуг з питань протидії ВІЛ-інфекції/туберкульозу та підтримав актуалізацію кращих міжнародних практик безперервної медичної освіти на базі майбутнього центру.

Започаткування розбудови міжрегіональних тренінгових центрів з питань протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та іншим соціально небезпечним хворобам є головним поштовхом до розвитку системи громадського здоров’я України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*