У Львівській області відкриють музей, присвячений діяльності Президента Української Головної Визвольної Ради Кирила Осьмака

index

У селі Недільна Старосамбірського району незабаром відкриють музей, присвячений діяльності Президента Української Головної Визвольної Ради Кирила Осьмака та підстаршинської школи Української Повстанської Армії.

За словами заступника директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА Мирослави Туркало, для створення зазначеного музею виділено дві кімнати у приміщенні Народного дому села Недільна, де наразі завершуються ремонтні роботи.

«Робочою групою формується концепція новостворюваного музею та експозиційний план. Для побудови експозиції будуть опрацьовані архівні дані, фото та інші матеріали, а також спогади сучасників та родини. Частина експозиції буде присвячена історії села», – розповіла М.Туркало.

Вона також підкреслила, що відкриття музею та його діяльність стане вагомою подією для громади району, сприятиме розвитку культури у сільській місцевості і стане ще одним реальним кроком доступності до культурного надбання нашої історії.

Довідково:

Недільна – село у Старосамбірському районі Львівської області. Населення становить 234 осіб. Орган місцевого самоврядування – Топільницька сільська рада.

Село розташоване вздовж річки Недільнянки (притока Топільниці), між двома гірськими хребтами з вершинами Виділок (862 м), Кільчин Горб (819 м) і Крулики (812 м), Гострий Верх (777 м).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*