У Львівській області спад у товарообігу за 4 місяці становив 13,6%

Упродовж січня-квітня 2015 року обіг товарів і послуг у роздрібній торгівлі становив 15 мільярдів 874 мільйони гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року за порівнянними цінами він є на 13,6% меншим (в Україні зменшився на 25,3%).

У роздрібній торгівлі 49,1% товарообігу припало на роздрібну торгівлю підприємств, 21,2% – на роздрібну торгівлю фізичних осіб-підприємців, що мають мережу поза ринками, 29,7% становив продаж товарів на ринках.

Зменшення обсягів товарообігу відбулося через спад реалізації таких продовольчих товарів: м’яса та птиці, готових м’ясних продуктів та консервів, кондитерських виробів (включаючи морозиво), свіжих плодів, ягід, кави, горілки та виробів лікеро-горілчаних, пива та напоїв безалкогольних.

Серед непродовольчих товарів в області менше реалізовано товарів парфумерно-косметичних, книг, газет і журналів, фармацевтичних товарів, автомобілів та автотоварів,  а також бензину моторного та дизельного пального.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*