У Львівській області СБУ затримала на хабарі члена військово-лікарської комісії

Співробітники СБУ спільно зі слідчими міліції викрили та припинили протиправну діяльність лікаря Сокальської центральної лікарні – члена військово-лікарської комісії.

Лікар-психіатр, користуючись службовим становищем, вимагав від жителів району – чоловіків призивного віку неправомірну вигоду за видачу довідок для пред’явлення у військомат як підстави для звільнення від призову на військову службу.

18 лютого ц.р. правоохоронці затримали лікаря „на гарячому”, під час одержання грошей одразу від двох мешканців району. За медичні висновки він отримав відповідно тисячу та 6 тисяч гривень.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За вчинення цього злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на сток від п”яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*