У Львівській області підведено підсумки профілактичних рейдів “Вокзал”, “Діти вулиці” та “Канікули”

На Львівщині підведено підсумки першого  кварталу 2013 року профілактичних рейдів “Вокзал”, “Діти вулиці”, “Канікули”, – про це повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«За звітний період працівники служб у справах дітей спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів освіти провели  280 профілактичних рейдів. Під час проведення рейдів виявлено 154 дітей, з них 139 дітей вилучено з вулиці, 9 дітей із сім’ї,  3 дитини з комп’ютерних клубів, 3 дітей з розважальних закладів», – поінформував В. Лис.

За його словами, після проведення рейдів повернено в сім’ю 86 дітей, до навчальних закладів 66 дітей, влаштовано в притулок 2 дітей. Із загальної кількості дітей за віком: 1 дитина до 6 років; 17 дітей від 6 до 14 років; 136 дітей від 14 до 18 років.

«Під час проведення рейдів виявлено 11 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попереджено 5 посадових особи, ініційовано притягнення до відповідальності 4 посадових осіб. Обстежено 361 сім’ю, попереджено 224 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 55 батьків», – підсумував В.Лис.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*