У Львівській області отримано сходи озимих зернових на 94,8% до посіяного

1269619303На початок листопада у Львівській області  отримано сходів озимих зернових культур на площі 157,5 тис. га (94,8 % до посіяного), – про це повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич під час проведення всеукраїнської селекторної наради з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт та цінової ситуації на аграрному ринку.

Богдан Матолич відзначив, що погодні умови сприяли отриманню дружніх сходів, переважний стан посівів є у доброму стані – 74,5 %, задовільному –   23,3 %, слабкі і зріджені – 2,2 %.

«Крім того, отримано сходів озимого  ріпаку на площі 48,9 тис. га ( 99,3 % до посіяного). Всі посіви в доброму та задовільному стані», – зазначив  Б. Матолич і додав, що в області також проведено зяблевий обробіток грунту на площі 214,3 тис га або 93,1 %, в тому числі глибока оранка – 23,0 тис га, або 100 % до прогнозу.

 


Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*