У Львівській лікарні “ОХМАТДИТ” американські лікарі безкоштовно оглянуть 147 дітей

У понеділок, 7 грудня, у Львівській обласній дитячій клінічній  лікарні “ОХМАТДИТ” презентували новий проект співпраці Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та американської лікарні Shriners Hospital for Children.

У рамках проекту протягом цього тижня, з 7 до 13 грудня, американські лікарі разом зі своїми українськими колегами безкоштовно оглянуть147 дітей з тяжкими опіками, ортопедичними захворюваннями та іншими травмами.  Для цього до України з-за океану  прибуло 6 лікарів та 2 медсестри із Гарварда, Мічигана та Shriners Hospital.

“Я дуже радий, що саме на Львівщині започаткували такий проект  міжнародної  співпраці у галузі охорони здоров’я, – зазначив Олег Синютка. –  Якщо ми сьогодні презентуємо Львівщину як локомотив України в Європу, то перш за все маємо дотримуватися певних стандартів. Зокрема, дбати про здоров’я дітей. Особливі слова подяки лікарям бостонської клініки за допомогу та виявлену ініціативу. Це лікарі з великої літери. Завдяки цим людям вже не перший рік маємо нагоду тішитися дитячими посмішками”.

Працювати над проектом спільно українська та американська сторони почали близько восьми місяців тому. Протягом цього часу з Америки доставили понад 2,5 тонни медичного забезпечення. За цей час обрали і місто, де планували проводити операції.  Організатори зазначають, що Львів – єдиний в Україні зголосилвся на співпрацю.

Американські лікарі не лише допомагатимуть львівським колегам проводити операції, а й передусім поділяться досвідом. Для лікування в  результаті клопіткого відбору зі 350 дітей по фото відібрали 147 – частину із них прооперують уже цього тижня. За 4 години у понеділок лікарі вже встигли оглянути 75 хворих.

Лікар бостонської лікарні Shriners Геннадій Фузайлов наголосив: “Нам дуже приємно допомогти Україні сьогодні, у такий важкий для неї час. Допомогти дітям, які дуже цього потребують. Для нас дуже важливим є результат співпраці та те, що можемо поділитися досвідом із вашими лікарями”.

За ідеєю проекту до фінансування програми долучилися різні організації США. Зокрема, одним із головних благодійників є Союз Українок Америки.

Всі оперативні втручання лікарів можна буде побачити в онлайн-режимі.

У майбутньому лікарі Shriners Hospital for Children планують запросити українських дітей, які потребують негайних операцій, вже до Бостона.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*