У ЛОДА визначатимуть потребу в кадрах на підприємствах Львівщини

Фахівці департаменту економічної політики досліджуватимуть та аналізуватимуть вакансії та потреби у кваліфікованих кадрах на підприємствах Львівської області. Це сьогодні, 10 березня, обговорили на черговому засіданні координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській облдержадміністрації.

Аналіз базуватиметься на даних про наявні й заплановані робочі місця та плані заміщення вакантних посад. Дослідження проводитимуть у формі анкетування. За його результатами фахівці підрахують загальну кількість кадрів, які потребують підприємства регіону.

У межах засідання голова Львівської облдержадміністрації також наголосив на необхідності налагодження ефективної співпраці Обласного центру зайнятості із представниками владних структур та роботодавців.

“Необхідно через надання певних пільг стимулювати підприємства, які працевлаштовують соціально вразливі категорії населення, – зазначив Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*