У ЛОДА відбулася зустріч із представниками громадської організації “Радість дитинства”

У середу, 6 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА зустрілися із представниками громадської організації “Радість дитинства”.

Під час зустрічі обговорили ситуацію із лікуванням дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит (ЮРА) та фінансування програми їх підтримки.

Керівники ЛОДА зокрема зауважили, що для покращення забезпечення таких дітей життєвонеобхідними медичними препаратами потрібно на рівні МОЗ збільшити медичну субвенцію у рамках програми “Забезпечення дітей-інвалідів області життєвонеобхідними медичними препаратами і виробами медичного призначення на 2012-2016 рр.”, а також внести зміни до обласного бюджету щодо збільшення фінансування програми.

Також в облдержадміністрації планують згодом провести зустріч із родинами дітей, які хворі на ювенільний ревматоїдний артрит.

Зазначимо, сучасну діагностику та лікування хворих на ювенільний ревматоїдний артрит проводять у КЗ ЛОР “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр”. Забезпечення біологічними препаратами у центрі фінансується загальнодержавною та обласною програмами.

До слова, у 2012 році Львівська обласна рада затвердила обласну цільову програму “Забезпечення дітей-інвалідів області життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2012-2016 рр”. Один із її розділів – “Забезпечення дітей, хворих на важкий ювенільний ревматоїдний артрит, біологічними препаратами “Хуміра” та “Актемра”. Крім того забезпечення біологічною терапією здійснюють за Загальнонаціональною програмою “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року.

Довідка:

Громадська організація “Радість дитинства” створена у 2011 році ініціативною групою батьків, діти котрих хворіють на ювенільний ревматоїдний артрит (ЮРА). Вона об’єднує близько 90 родин. Головою організації є Ірина Бегай-Білецька. Метою організації є лобіювання інтересів дітей, хворих на ЮРА у суспільстві та державі, сприяння гармонійному розвитку хворої дитини шляхом надання повної інформації про захворювання та методи лікування, забезпечення психологічного супроводу дітей та членів їх родин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*