У ЛОДА відбулась нарада, в якій взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Лабецький

У п’ятницю, 25 листопада, у приміщенні облдержадміністрації відбулась нарада голови Львівської ОДА Олега Синютки, в якій взяв участь голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький, голови райдержадміністрацій та мери міст обласного значення.

Учасники наради, зокрема, розглянули питання стану виконання та перегляду бюджетів 2016 року і формування бюджету на 2017 рік, проаналізували показники розвитку промислового виробництва Львівщини, ознайомились із рейтинговою оцінкою районів та міст обласного значення.

Окрім того, на нараді йшлось про життєзабезпечення районів та міст в зимовий період. Так, Олег Синютка зазначив, що дії комунальних та автодорожніх служб у період несприятливих погодних умов повинні координувати керівники відповідних районів та міст. “Результати роботи – персональна відповідальність керівників районів”, – наголосив він.

Голова ОДА також дав доручення в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Романові Кокотайлу створити плани реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Очільник області наголосив керівникам районів та міст обласного значення й на важливості розвитку промислового виробництва Львівщини. Зокрема, на співпраці з представниками бізнесу задля покращення економічних показників. Звернув увагу і на питання розгляду звернень та наданні земель учасникам АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*