У ЛОДА підписали меморандум із оператором мобільного зв’язку “Лайфселл”

14 вересня, у Львівській ОДА підписали меморандум про співробітництво між облдержадміністрацією та ТзОВ “Лайфселл” для проведення спільної роботи щодо покриття області якісним стільниковим зв’язком та подальшого розгортання високошвидкісного 3G зв’язку.

Меморандум підписали голова Львівської ОДА Олег Синютка, головний виконавчий директор ТзОВ “Лайфселл” Мефтун Джелалеттін Бурак Ерсой та Директор мобільної мережі ТзОВ “Лайфселл” Махмут Шериф.

Підписуючи документ, Олег Синютка зауважив: “Львівщина – перша в Україні область, яка підписує спільну угоду про розвиток і покращення мережі мобільного зв’язку. Для нас сьогодні надзвичайно важливим є якісний і швидкий Інтернет упродовж усіх ділянок доріг і протягом усього трафіку. Відтепер ми можемо стверджувати, що на Львівщині буде найякісніший зв’язок”.

Мефтун Джелалеттін Бурак Ерсой наголосив, що на Львівщині покладено гарний початок ефективної співпраці. “Ми зробимо все, щоб мобільний зв’язок на Львівщині був максимально якісним”, – резюмував головний виконавчий директор ТзОВ “Лайфселл”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*