У ЛОДА обговорили перспективи розвитку освітньої галузі, – зустріч Олега Синютки з депутатами ВР

Про стан та фінансування української освіти, зокрема професійно-технічної та середньої, йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із народними депутатами України – членами Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти у середу, 14 вересня.

Сторони обговорили питання фінансування професійно-технічної та середньої освіти, а також удосконалення навчально-виховного процесу в освітніх закладах. Згадали і про стан управління, рівень забезпеченості педагогічними кадрами, науково-методичне забезпечення у галузі освіти.

Очільник області наголосив, що дуже важливою є підтримка робітничих кадрів,  зокрема недопущення відтоку кращих професійних кадрів за кордон.

Також йшлося і про роль та місце освітньої галузі у забезпеченні збалансованого соціального і економічного розвитку області.

Обговорили і рівень початкової освіти в Україні та взаємодію у навчальному процесі вчителів та учнів, а також важливість освіченості громадян для прогресу країни.

“Для розвитку регіонів, особливо сільської місцевості, перш за все необхідно  розвивати дорожню, освітню інфраструктуру та комунікацію”, – резюмував Олег Синютка.

Зазначимо, делегація перебуває у Львові у рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*