У ЛОДА обговорили фінансування природоохоронних заходів регіону

Днями у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулася нарада з питань фінансування природоохоронних заходів з Державного та обласного фондів охорони навколишнього природного середовища у 2016 та 2017 роках. Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

У нараді взяли участь представники 17-ти районів та 6-ти міст обласного значення.

Так, під час обговорення розглядали питання необхідності активізації роботи райдержадміністрацій із суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють свою діяльність без дозволів на спецводокористування та викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, формування проекту Переліку природоохоронних заходів для фінансування з обласного фонду ОНПС у 2017 р. Також на зустрічі йшлося про необхідність ефективного використання водних об’єктів, залучення коштів до місцевих бюджетів шляхом передачі водойм в оренду на земельних торгах.

Нагадаємо, що згідно з Переліком природоохоронних заходів у поточному році передбачено фінансування 56 природоохоронних заходів на загальну суму понад 32 млн грн.

Окрім того, директор департаменту екології та природних ресурсів повідомив, що на даний час розробляється “Комплексна обласна інвестиційна програма зменшення забруднення водних ресурсів шляхом модернізації/будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж”, для формування якої слід подати в Департамент екології пропозиції від райдержадміністрацій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*