У ЛОДА навчатимуть як залучати ресурси міжнародної технічної допомоги

У Львівській облдержадміністрації 6 та 12 грудня відбудуться два одноденних семінари з написання проектів та залучення міжнародної технічної допомоги (МТД) для структурних підрозділів ЛОДА, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

За словами директора департаменту Поліни Лі, навчання допоможе відповідальним особам за напрямок МТД детальніше дізнатися про можливості й перспективи залучення коштів міжнародної допомоги та засвоїти знання з основ проектного менеджменту. “Учасники семінару навчаться як аналізувати проблему, визначати зацікавлені сторони, обирати правильного донора, складати бюджет”, – повідомила посадовець.

Організатор семінарів – департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА, тренер – співзасновник та голова ГО “Центр громадянських ініціатив” Віталій Загайний.

За додатковою інформацією просимо звертатися в департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва за тел.: (032) 261-30-78 або на електронну пошту: ic-ita@loda.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*