У лісогосподарствах області ліквідовують буреломи

У лісовому фонді ДП «Рава – Руське ЛГ» внаслідок сильних вітрів у червні утворились великі буреломи. За даними підприємства охоплена буреломами площа становить понад 700 га з орієнтовним запасом пошкоджених насаджень 20 тис. кбм.

З метою якнайшвидшої ліквідації буреломів, недопущення втрат якості деревини у пошкоджених насадження, днями була проведена виїзна нарада на базі ДП «Рава – Руське ЛГ» з керівниками лісогосподарських підприємств обласного управління.

Учасники наради оглянули наслідки буревію та стан пошкоджених насаджень.За результатами наради начальник обласного управління звернувся до директорів підприємств з проханням про виділення додаткової трелювальної техніки для ДП «Рава – Руське ЛГ». Техніка повинна розпочати роботу з 1 серпня.

Також в рамках робочої наради було оглянуто результати переформування чистих соснових насаджень в змішані, складні, різновікові насадження

У результаті проведення лісогосподарських заходів за цей період вдалося забезпечити природне поновлення основних лісоутворюючих порід (сосна, дуб) та сформувати другий і третій яруси деревостану.

Оглянуті насадження виявилися стійкими до бурелому, який пройшов в цих масивах на суміжних ділянках та витримали «удар» стихії. Це чергове підтвердження правильності і доцільності переходу на вибіркові способи рубання, з метою формування на основі природного поновлення різновікових, різнопородних, адаптованих до змін клімату деревостанів. До речі, саме на цьому було сконцентровано увагу при проведенні першої лісовпорядної наради, яка пройшла в лісгоспах рівнинної частини області у червні.

Варто зазначити, що перехід на засади наближеного до природи ведення лісового господарства є одним з основних пріоритетів для лісівників Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*