У лікарнях області стартували тренінги із надання екстреної медичної допомоги

У понеділок, 25 липня, у районних лікарнях Львівщини стартував цикл тренінгів з надання екстреної медичної допомоги. Першими практичні навики відпрацьовували медики Дрогобицької районної лікарні. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Богдан Чечотка.

За словами директора департаменту, навчання-тренінги проводять лікарі-практики, медичні працівники навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Для цього вони пройшли навчання в Україні та за кордоном. Для практичної підготовки медики використовують устаткування для моделювання невідкладних станів, зокрема манекени та муляжі.

“Під час заняття, яке відбулося у Дрогобичі, лікар-інструктор спочатку ознайомив присутніх з новими нормативними документами, які регламентують надання екстреної медичної допомоги. Потім розповів та продемонстрував на манекені основні алгоритми при проведенні серцево-легеневої реанімації. Її має проводити один чи два медичні рятівники, використовуючи при цьому відповідне медичне обладнання. Потім учні-медики мали можливість практично відпрацювати навики на представленому манекені”.

До 5 серпня тренінги планують провести у всіх районних лікарнях Львівщини.

Зазначимо, з 2012 року навчально-тренувальний відділ здійснює один з інноваційних впроваджень у систему післядипломної підготовки медиків та немедичних працівників – проведення виїзних тренінгів та майстер-класів з питань надання екстреної медичної та домедичної допомоги.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*