У Києві відбувся V Міжнародний Україно-Корейський форум

Сьогодні, 28 липня, в місті Києві відбувся V Міжнародний економічний форум «Україна-Корея».

Мета заходу – створення розвитку двостороннього економічного співробітництва, а також дослідження нових шляхів співпраці між Кореєю та Україною у різних сферах економіки в процесі реформування та проведення реформ в Україні.

У форумі взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

На форумі він представив у експортний потенціал Львівської області та її інвестиційні можливості .

Ростислав Замлинський зазначив, що Україна сьогодні має усі передумови для розбудови сучасної економіки, заснованої на виробництві високотехнологічних товарів з високою доданою вартістю, і Республіка  Корея може бути у цьому надійним та ефективним партнером. Тому доцільним є  переміщення сучасних підприємств Кореї на Львівщині, створення спільних україно-корейських підприємств.

Цікавою є і туристично-медична співпраця між двома країнами.

Також Ростислав Замлинський зазначив, що Україна та Південна Корея можуть співпрацювати у аграрному секторі та інфраструктурі, а також альтернативній енергетиці. Ця співпраця буде взаємовигідною для обох країн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*